سوتی های دانشگاه قم
محیطی پراز نشاط برای بچه های علوم کامپیوتر


قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قیمت تعیین شده برای نرخ ژتون غذای دانشجویی در سال تحصیلی 91 ـ 90 را بین 290 تا 485 تومان عنوان کرد و گفت: براساس تنوع غذایی قیمت های ژتون شناور خواهد بود.
منصور حبیب پور گودرزی به ایسنا گفت: در نشست با معاونان دانشجویی دانشگاه ها، به این نتیجه رسیده ایم که دانشجویان 10 تا 20 درصد قیمت واقعی تمام شده برای غذا را پرداخت کنند. 
قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ادامه داد: طی 3 سال
اخیر نرخ ژتون غذای دانشجویی افزایشی نداشته است. 

 

سهم دانشجویان از پرداخت هزینه غذای دانشجویی به 50 درصد هم می‌رسد

بر اساس بخشنامه‌ای با عنوان "هدفمند کردن غذای دانشجویی" که 8 شهریور ماه 90 به امضای محمود ملاباشی معاون دانشجویی وزیر علوم و کیوان مرادیان رئیس صندوق رفاه دانشجویان رسیده است دانشگاه‌ها ملزم شدند در راستای واقعی شدن نرخ غذای دانشجویی حرکت کنند. به این ترتیب که در طول 5 سال برنامه پنجم توسعه طوری برنامه‌ریزی کنند که تا 50 درصد قیمت تمام شده غذای دانشجویی به عنوان سهم دانشجو از وی دریافت شود. 

قیمت ژتون غذای دانشجویی بین 10 تا 20 درصد قیمت واقعی است که دانشگاهها تا پایان برنامه پنجم توسعه باید این میزان را به 50 درصد قیمت واقعی غذای دانشجویی برسانند.

 

شرایط و میزان وام تغذیه دانشجویان

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مقرر کرده است به دانشجویان متقاضی وام تغذیه، تا 50 درصد قیمت ژتون غذای دانشجویی وام اعطا شود. همچنین دانشگاه‌ها موظف شدند به دانشجویان مستعد کم بضاعت به تشخیص معاون دانشجویی دانشگاه تا 100 درصد قیمت ژتون غذای دانشجویی، وام تغذیه اعطا کنند. بازپرداخت وام تغذیه نیز پس از فارغ‌التحصیلی انجام می‌شود.

 

                          دستشون درد نکنه واقعا! لطف رو در حق دانشجو به نهایت رسوندن!

[ پنج‌شنبه 31 شهریور‌ماه سال 1390 ] [ 08:54 ب.ظ ] [ نازنین ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 101012